→ Najnoviji; kandidati

VŠS - VSS Internacionalni Burch Univerzitet Kandidat Ajdin Salihović, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Sradnja mašinska tehnička škola Kandidat Hamza pozder ← Mjesto; prebivališta* Gornji Kovačići
SSS - VK Mješovita srednja škola Kandidat Emira Hatemić ← Mjesto; prebivališta* Tuzla
VŠS - VSS Fakultet Političkih Nauka Kandidat Elvis Dedić , Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Srednja škola poljoprivrede, prehrane i uslužnih djelatnosti ( Sarajevo ) Kandidat Rukaja Šehić ← Mjesto; prebivališta* Ilijaš
VŠS - VSS Fakultet za Menadžment i poslovne finansije Kandidat Edin Aletić, Bez; regionalnih ,ograničenja
VŠS - VSS Univerzitet u Tuzli FF, Turski jezik i književnost Kandidat Omer Mulaomerović ← Mjesto; prebivališta* Gradačac
VŠS - VSS Nastavnički fakultet "Džemal Bijedić" Mostar Kandidat Majda Boloban ← Mjesto; prebivališta* Konjic
VŠS - VSS Filozofski fakultet Tuzla Kandidat Almedina Ibrišimović ← Mjesto; prebivališta* Banovići
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Adna Šabanović ← Mjesto; prebivališta* Breza
SSS - VK Automehaničar Kandidat Nermin Muratspahić, Bez; regionalnih ,ograničenja
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Alma Dadić ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
SSS - VK Srednja ekonomska škola, Radovljica Kandidat Jasmina Dizdarević ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Drašković Sanja, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK MSŠ "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak Kandidat Berina Džafić ← Mjesto; prebivališta* Visoko

→ Popularni; kandidati

VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Drašković Sanja, Bez; regionalnih ,ograničenja 9 Apliciranja
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i, komunikacije Kandidat Adis Radončić ← Mjesto; prebivališta* Butmir 4 Apliciranja
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Đenan Gačanin ← Mjesto; prebivališta* Sokolovići 4 Apliciranja
VŠS - VSS Pravni Fakultet Kandidat Benasa Hodžić ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo 3 Apliciranja
SSS - VK Četvrta gimnazija Kandidat Muhamed Đuderija ← Mjesto; prebivališta* Ilidža 3 Apliciranja
SSS - VK Srednja ugostiteljsko turistička škola Kandidat Ivan Knežević ← Mjesto; prebivališta* Kiseljak 2 Apliciranja
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Mirela Karahasanović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo 2 Apliciranja
SSS - VK Srednja mašinska tehnička škola Kandidat Ulbert Avdović ← Mjesto; prebivališta* Sokolovići 2 Apliciranja
SSS - VK Peta gimnazija Kandidat Mirsad Zenović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo 2 Apliciranja
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Mirza Omerbegović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo 2 Apliciranja
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Azra Teparić ← Mjesto; prebivališta* Čengić Vila 2 Apliciranja
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Adna Hajdarović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo 1 Apliciranja
VŠS - VSS Fakultet Zdravstvenih studija Kandidat Šejla Kadrić ← Mjesto; prebivališta* Ilidža 1 Apliciranja
SSS - VK Grafička škola Kandidat Nedim Jurić ← Mjesto; prebivališta* Alipašino polje A-I 1 Apliciranja
SSS - VK MSŠ "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak Kandidat Berina Džafić ← Mjesto; prebivališta* Visoko 1 Apliciranja